KAMP

29 Şubat- 1 Mart Kamp

Gün
Saat
Dakika
Saniye
  • etkinlik

ISOFF
Challenge

Tüm maceralarımıza göz atın.

Türkiye'nin ilk off-road
kulübüne hoşgeldiniz!

İSOFF bir çok Off-Road meraklısının bir araya geldiği Türkiye’nin en elit Off-Road kulübüdür. Üyelerimiz dayanışma içerisinde tüm organizasyonlarda aktif bir şekilde yer alır ve üstüne düşen görevi yerine getirir. Off-Road kültürünün gelişmesi adına 1993 yılından beri üzerine almış olduğu sorumluluğu başarı ile sürdürmüş bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce organizasyona seyirci veya katlımcı olarak yüzbinler gelmiştir. İstanbul Off-Road Kulübü halen amatör ruh ile tüm faaliyetlerini sürdürmektedir.

0
Kulüp Üyesi
0
Düzenlenen Organizasyon
0
Toplam Katılımcı
Bizden Biri Ol
Kulübümüze Katıl
Kulüp Aktiviteleri

Neler Yaparız?

OFF-ROAD YARIŞLARI

Pist/etap, kapalı parkur, engelli parkur, doğal parkur, uzun veya kısa mesafeli yılın tümüne yayılan geniş katılımcılı bir çok yarış organize ediyoruz.

EĞİTİM & DANIŞMANLIK

4x4 Off-Road motorsporlarına ilgi duyan herkese ülkemizde offroad sporunun gelişmesi adına eğitimler düzenliyor ve organize ediyoruz.

SOSYAL SORUMLULUK

İSOFF 27 yıldır ülke ve toplumumuz adına bir çok sosyal sorumluluk projesi organize etmiş, etkinliklerde yer almış ve almaya devam etmektedir.

Bizimle Birlikte Yola Çıkın

ETKİNLİKLERİMİZ
isoff-truva-atı-troia-rally-turu-istanbul-off-road-kulübü
Yolu Olmayanların Kulübü

Üyelerimizin görüşleri

Geçmiş Etkinlikler

Etkinlik Raporu

İsoff Extreme 2020 Gebze Kar Gezisi

İsoff üyelerimiz ile birlikte Kocaeli Gebze kırsalında karlı bir geziye çıktık. 2 gün 1 gece kamplı olarak düzenlediğimiz etkinliğimize 7 Off-Road aracıyla yola çıktık.

İsoff Extreme 2020 Pamukova Kar Kampı

İsoff üyelerimiz ile birlikte Sakarya Pamukova kırsalında karlı bir geziye çıktık. 2 gün 1 gece kamplı olarak düzenlediğimiz etkinliğimize 16 Off-Road aracıyla yola çıktık.

İSOFF Extreme 2020 Off-Road Çatalca Kampı

İsoff üyelerimiz ile birlikte Çatalca kırsalında bol adrenalinli bir geziye çıktık. 2 gün 1 gece kamplı olarak düzenlediğimiz etkinliğimize 7 Off-Road aracıyla yola çıktık.
Instagram'da bizi Takip Edin
Instagram has returned invalid data.
CLOSE
X
Add to cart