Türkiye'nin İlk
Off-Road Kulübü

Ülkemizde 1988 yılından 1993 yılına dek 4×4 Off-Road organizasyonları ve yarışları üstünkörü, düzensiz ve uzun aralıklarla yapılıyordu. Ülkemizde bir çok Off-Road ilgilisi, tutkulusu ve meraklısı bulunmasına rağmen organize olunamıyor, etkinliklerde süreklilik sağlanamıyor ve düzenli etkinlik çalışmaları yapılamıyordu. Bu düzensizliği ortadan kaldırmak, Off-Road kültürünün ülkemizde gelişmesine katkı sağlamak, Off-Road tutkunlarını bir araya getirmek, uluslararası organizasyonlarda ülkemizi temsil etmek ve Off-Road sporunun tüm Türkiye’de yaygınlaşması amacıyla İstanbul Off-Road Kulübümüzü 1993 yılında kurduk. Aynı zamanda bu girişimimiz dolasıyla İstanbul Off-Road Kulübü (İSOFF) Türkiye’nin ilk Off-Road sporları kulübü ünvanına sahip olmuştur.

Rekabetin, Engellerin,
arkadaşlığın kulübü

Kulüp Aktiviteleri

Neler Yaparız?

0
Yıllık Birliktelik
0
Kulüp Üyesi
0
Düzenlenen Organizasyonlar
0
Toplam Katılımcı
dayanışma kültürü

Felsefemiz

İSOFF bir çok Off-Road meraklısının bir araya geldiği Türkiye’nin en köklü Off-Road kulübüdür. Üyelerimiz dayanışma içerisinde tüm organizasyonlarda aktif bir şekilde yer alır ve üstüne düşen görevi yerine getirir. Off-Road kültürünün gelişmesi adına İstanbul Off-Road Kulübü faaliyetlerini sürdürmektedir.

Off-Road kültürünün felsefesinde engellerin el birliği ile aşılması yatmaktadır. Engellerin olduğu yerde tüm üyelerimiz üstün bir dayanışma örneği sergiler, “birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için” düşüncesiyle hareket eder. İSOFF üyeleri bu düşünce ile birlikte kulüp kültürünü yansıtmaktadır.
Doğa ile baş başa doğaya karşı olmak yerine doğa ile uyumlu olmayı kabul etmekteyiz. Yolu olmayan yerlerde Off-Road araçlarımızla en iyi arkadaşlık örneğini sergiler, hep birlikte doğayla uyumlu bir şekilde hareket ederiz. Yurdumuzun yolu olmayan her yerine uzanır, engelleri birlikte aşarız.
Rekabet başarının olmazsa olmazıdır. Kulübümüzde tüm üyelerimiz yarış müsabakalarında saygı çerçevesinde rekabet eder, her organizasyonda daha fazla başarıyı yakalamanın peşinde olur. Rekabetimizin gücü bizleri uluslararası organizasyonlarda ülkemizi temsil etmeyi ve başarılı olmaya teşvik etmektedir.
Bizler dayanışma kültürünün gücüne inanan arkadaşlar topluluğuyuz. Birbirimize yardım etmenin, ekip halinde olmanın, birlikte başarılara uzanmanın dayanılmaz mutluluğu ve keyfini ekstrem sporlar yaparak hep birlikte yaşarız. Hepimiz bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyarız.
Ekip üyelerimizin tamamı sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi maddi/manevi paylaşmaktan mutluluk duyar. Birbirimizin ihtiyaçlarına yönelik faaliyetler yürütür, el birliğiyle sorunlara çözümler üretiriz.

Yerimizde durmuyoruz

Etkinliklerimize
Göz Atın

CLOSE
Add to cart