İstanbul Offroad Kulübü (İSOFF) 2020-22 Yılı Genel Kurul Seçimi tamamlandı. Buna göre İSOFF’un yeni başkanı Kubilay Tüfekçi oldu.

İstanbul Off-Road Kulübü’nde dün seçimle iş başına gelen 20’nci dönem yönetim kurulu görev dağılımını yaptı. Buna göre Kubilay Tükefçi başkanlığındaki yönetim kurulunda Sebahattin Toper Başkan Yardımcısı, Barabaros Arıoğul Genel Sekreter, Bursak Gize ise Sayman olarak görev üstlendirler. Seçimde blok olarak tek listede yer alan diğer isimler Mutesem Mujahed, Ali Aykut Boz ve Halil İbrahim Türkyılmaz da yeni yönetim kurulunda üye olarak görev yapacaklar.

Yönetim Kurulu yedek üyeleri ise, Hakan Betir, Ayşin Uysal, Bayram Eyri, Utku Mestçi, Soner Birol, Mustafa Karahasanoğlu ve Müfit Çırpanlı’dan oluştu. Diğer taraftan dünkü genel kurulda belirlenen denetleme kurulunda Ercüment Yalçın, Can Tahincioğlu ve Serhat Tolan asil, Necmi İnan, Haldun Ülgen ve Berkehan Öztür’e yedek üye, Disiplin Kurulu’nda ise, Volkan Mestçi, Güneş Top ve Tahire Birinci asil, Yusuf Cinal, Levent Uysal ve Ali Doğaner de yedek üye olarak görev üstlendiler.