Türkiye'nin İlk Offroad Kulübü İSOFF 30 Yaşında

Sevgili İSOFF’lular,

Bugün kulübümüzün kuruluşunun 30. yıl dönümü, 30. yaş günümüz… kulübün oluşumunda emeği geçen, ilk tohumları atanlara tüm kalbimle teşekkür ediyorum, kuruluşta yer almış veya sonrasında İSOFF ile yolları kesişmiş ama maalesef aramızda olmayan arkadaşlarımızı da saygıyla anıyorum.

İSOFF, maceracı ve rekabetçi ruhuyla 30 yıla çok şey sığdırdı. Sayısız geziler, yarışlar, hatta bunların arasında İSOFF ile özdeşleşmiş ama başlı başına da markalaşmış BaÇo, Challenge, Freemen gibi pek çok organizasyonlarımız var. Ama biri var ki, kulübümüzün vizyonunu, organizasyon becerisini Türkiye’mizin 100. yılında, İSOFF’un 30. yaşında yurt dışında da perçinledi.

 BajaTroia artık FIA nezdinde bizim Avrupa markamız. BajaTroia’yı başlatan, sürdüren ve bu günlere getiren, emek vermiş tüm yönetimlere, üyelere, dışardan destekçisi olmuş gönüllüler, kulüpler, federasyonumuz ve tüm motor sporları camiasına ayrıca teşekkür ederim. Eminim ki İSOFF, BajaTroia’yı FIA Baja Dünya Şampiyonasının vazgeçilmez bir ayağı haline getirecektir.

Nice yaşlara İSOFF

İstanbul Offroad Spor Kulübü Başkanı

Kubilay TÜFEKÇİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.