İstanbul Offroad Kulübü (İSOFF) 2020-2022 Yılı Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Kubilay Tüfekçi’nin İSOFF ailesine mesajı

İstanbul Off-Road Kulübünün, 2020-22 yılları için seçilmiş Yönetim Kurulu olarak, öncelikle kuruluşumuzdan bugüne kadar emek vermiş, kulübümüzü bugünlere taşımış tüm Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine ve tüm emektarlarına şükranlarımızı sunuyoruz. Ama en çok bizleri bu göreve layık gören, yağmur – çamur demeden, kar demeden kulübümüzün aktivitelerine her daim katkı veren tüm İSOFF’lulara gönülden teşekkür ediyoruz.
Bir hobi kulübü olduğumuzu unutmadan, doğaya olan tutkumuzu sporcu kültürümüzle birleştirerek, yıllar içinde edindiğimiz organizasyon becerilerimizi daha da yukarıya taşıma gayreti içinde olacağız.

Bağlı bulunduğumuz sportif Federasyonla, doğa sevgisi ve sporcu ruhu ile hareket eden tüm dernek ve organizasyonlarla, üyelerimizin haklarını koruyarak, karşılıklı saygı ve dostluk çerçevesi içinde, doğa bilincinin yerleşmesi, sportif kültürün gelişmesi için çaba sarf edeceğiz.

İster doğada sükuneti arayan kamp sevdalısı olun, isterseniz doğa ile mücadele tutkunuzu sporcu kimliğinizle birleştirme gayreti içinde olun, İSOFF’ta duygularınızı paylaşacağınız dostlarınız mutlaka olacaktır; büyüyen bir aile olarak sizleri, her daim olduğu gibi bundan sonra da yanımızda görmek bizlere güç verecektir.

İSOFF Yönetim Kurulu adına, Kubilay TÜFEKÇİ